Homepage – Magazine

[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”2/3″]

MOST POPULAR

Lidhja midis diabetit dhe kaliumit

Ka disa dëshmi që shumë pak kalium - një lëndë ushqyese në ushqime si banane, kunguj dhe patate - mund të ketë...
[vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”” width=”1/2″] [/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”” width=”1/2″] [/vc_column_inner][/vc_row_inner]
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]
0FansaPëlqeje
65,981NdjekësitNdjek
20,059AbonentëAbonohu
- Advertisement -

TRAVEL

Fëmijët me diabet, SHFRD kërkon ndihmë për mungesat

Shoqata e Fëmijëve dhe të Rinjve me Diabet në Shqipëri ka hartuar një peticion lidhur me problemet që kanë sidomos fëmijët, si e ardhmja...
[/vc_column][/vc_row]

Print Friendly, PDF & Email