Homepage – Loop

[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”2/3″] [/vc_column][vc_column width=”1/3″]
0FansaPëlqeje
65,981NdjekësitNdjek
20,059AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Most Popular

Marrëdhënia midis Hemoglobinës së lartë dhe gjendjen psikologjike te të Rinjtë...

Një studim i kohëve të fundit i publikuar në “Diabetes Care” rezultoi se ekzistonte një marrëdhënie negative midis niveleve të larta HbA1c dhe...

Latest reviews

Si ndikon diabeti në skeletin tënd?

Studimet në shkallë të gjerë tregojnë se njerëzit me diabet kanë më shumë gjasa të thyejnë kockat, veçanërisht pasi ato rriten. Njerëzit me tipin...

“Të ecim së bashku me diabetin”, aktiviteti sensibilizues bashkon shoqërinë

Postuar tek Aktivitete, Aktualitet, Box 1, D, Lajm kryesor / nuk ka komente / June 18, 2016 Elona Tereziu / Shëndet+ “Të ecim bashkë me diabetin”,...

A mund të kaloj një vakt?

Trupi juaj duhet të ketë insulinë në gjak, madje edhe midis ngrënies, për t'u kujdesur për glukozën e prodhuar nga mëlçia. Nëse përdorni NovoRapid...
[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″]
[/vc_column][/vc_row]

Print Friendly, PDF & Email