Homepage – Infinite Scroll

[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-ss-row”][vc_column width=”2/3″]

Infinite Load Articles

DIABETI DHE PLAZHI

Vera është pothuajse këtu! Shtë një kohë argëtuese e ditëve më të gjata, motit më të ngrohtë dhe pushimeve në plazhet me...

Nxehtësia dhe diabeti janë një kombinim i rrezikshëm

Nxehtësia ekstreme me diabet mund të jetë e rrezikshme. Nxehtësia e lartë ndikon në nivelet e glukozës në gjak. Kohët e fundit,...

Temat në diabet.al

10 Gjërat që Njerëzit duhet të Kuptojnë Rreth Diabetit Tip 1, meqenëse të gjithë gabohen me disa fakte10 mënyra për t'u...
INSULINA

Udhezues elementar per veprimitarin me mjekimin insuline

Vlerat normale të sheqerit duhet të jenë esëll nga 80 mg/ dl deri në 120mg/ dl dhe dy orë pas ngrënies...

UDHËTIM NË SHISHTAVEC (KUKËS) / JOURNEY TO SHISHTAVEC (KUKËS)

Aktiviteti i radhës me anëtarët e Shoqatës së fëmijëvë dhe te rinjve me diabet në bashkëpunim me SHoqatën e Bjeshkëtarëve dhe Alpinistëve...

Diabeti dhe shtatzënia

Diabeti mund të shkaktojë probleme gjatë shtatzënisë për gratë dhe foshnjat e tyre në zhvillim. Kontrolli i dobët i diabetit gjatë shtatzënisë...
[/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”td-default”][/vc_column][/vc_row]

Print Friendly, PDF & Email