Homepage – Big Slide

[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”2/3″] [vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”” width=”1/2″] [/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”” width=”1/2″] [/vc_column_inner][/vc_row_inner]

LATEST NEWS

DIABETI DHE PLAZHI

Vera është pothuajse këtu! Shtë një kohë argëtuese e ditëve më të gjata, motit më të ngrohtë dhe pushimeve në plazhet me...

Nxehtësia dhe diabeti janë një kombinim i rrezikshëm

Nxehtësia ekstreme me diabet mund të jetë e rrezikshme. Nxehtësia e lartë ndikon në nivelet e glukozës në gjak. Kohët e fundit,...

Temat në diabet.al

10 Gjërat që Njerëzit duhet të Kuptojnë Rreth Diabetit Tip 1, meqenëse të gjithë gabohen me disa fakte10 mënyra për t'u...
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]

STAY CONNECTED

0FansaPëlqeje
65,981NdjekësitNdjek
20,059AbonentëAbonohu
- Advertisement -

POPULAR ARTICLES

Lancetat dhe testet e glicemisë për fëmijët me diabet

Komuniteti me diabet po has probleme të mëdha financiare, për shkak të mos rimbursimit të disa pajisjeve, apo mjeteve që u shërbejnë në jetën...

Idetë e ushtrimeve në natyrë për diabetin – që duhet ti beni ne te...

Berja  ushtrimeve është një pjesë e rëndësishme e menaxhimit të diabetit. Vera është koha e përkryer për të dalë jashtë dhe për të gjetur...

Planifikimi i ushqyerjes

Një nga hallkat kryesore të diabetikët është planifikimi i vaktit që ata marrin. Prandaj pacienti diabetik duhet të punojë ngusht me mjkun specialist për...

LATEST REVIEWS

MEDIKAMENTET SIPAS RENDESISE PER RIMBURSIM PER KOMUNITETIN ME DIABET NE SHQIPERI

Krahas problematikave të ngritura gjatë takimit si cështje për tu marrë në konsideratë, po ju vemë në dispozicjon kërkesat e komunitetit me...
[vc_wp_recentcomments title=”RECENT COMMENTS” number=”5″][/vc_column][/vc_row]

Print Friendly, PDF & Email